Головна Програма передач
Програма передач на цей тиждень Друк

 

Програма передач РДТРК «Сіверська» з 20 по 26 квітня 2015 року


 

20 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 Культурний простір

08.50 У пошуках легенд

09.00 "Світ дитинства"

09.30 "Країна чудес"

10.00 "Музичні сторінки"

10.30 Ми – українські

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Урок для… батьків

16.40  ПрофStyle

17.00 Чудесний канал

17.25 Обереги

17.45 Мова про мову

18.10 "Тиждень"

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Цікаві зустрічі"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Краєзнавча подорож

21.30 Перемога, свята перемога

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Від класики до джазу

22.50 Загублені в часі

23.00 Перлини Прибузького краю

23.30 А у нас кіно знімали

21 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Цікаві зустрічі"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Званий гість

10.30 Скарби роду

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Час змін

16.40 Абетка здоров'я

17.05 Чудесний канал

17.30 Азбука смаку

17.45 Х/ф "Я буду ждать" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Про спорт"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Вечірня казка

21.15 Дорога на Схід

21.30 Я люблю Україну

22.00 "Сьогодні"

22.15 Смак життя

22.45 Міські прогулянки

23.00 Наодинці з музикою

23.40 Назбиране

22 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Про спорт"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Краєзнавча подорож

10.30 Легенди Запоріжжя

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Захисник Вітчизни – рятівник

16.40 Удосвіта

17.05 Чудесний канал

17.30 Х/ф "Единственная" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Влада та громада"

19.30 "Спадщина"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Диволяндія

21.30 Своє, українське

21.45 Степовики

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Поліське коло

22.40 До речі про речі

23.00 Тетерів

23.25 Так було

23.40 Історичні етюди

23 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Влада та громада"

08.30 Час країни

09.00 "Творчий портрет"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Кіноісторії нашого часу

10.30 Ціна перемоги

10.45 Історичні етюди

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Розмова без нотацій

16.40 Енергоманія

17.05 Чудесний канал

17.40 Х/ф "Полосатый рейс" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Актуальне сьогодення"

19.30 "Стежина до села"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Казки Миколаївського Зоопарку

21.30 Як це було

22.00 "Сьогодні"

22.15 "Молодіжний портал"

22.45 Просто неба

23.00 Ми – українські

23.30 Скарби музеїв Полтавщини

23.55 Ясне діло

24 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Актуальне сьогодення"

08.30 Час країни

09.00 "Стежина до села"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Тетерів

10.25 Влада таланту

10.45 Запоріжжя туристичне

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Діловий ритм

16.40 Фабрика ідей

17.05 Чудесний канал

17.40 Х/ф "Белое солнце пустыни" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Музичні сторінки"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 «Уряд на зв’язку з громадянами»

21.30 Скарби музеїв Полтавщини

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Скарби роду

22.45 Храми Поділля

23.00 Легенди Запоріжжя

23.30 Я люблю Україну

25 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Спадщина"

09.30 "Молодіжний портал"

10.00 Свіча хай пам'яті горить завжди

10.20 Крізь століття

10.45 Просто неба

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Богдан Хмельницкий" ●

17.50 Здоровенькі були

18.20 Так було

18.30 До речі про речі

18.45 Мандри кота Фініка

19.00 "Підсумки тижня"

19.30 "Творчий портрет"

20.00 "Світ дитинства"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 "Здоров’я нації"

21.30 "Скарбниця православія"

22.00 На одинці з усіма

22.25 До чистих джерел

23.00 Гопак

23.35 Будуть приходити люди

26 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Підсумки тижня"

08.30 А у нас кіно знімали

09.00 М/ф "Краса ненаглядная" ●

09.45 Кінопростір

10.15 Живі сторінки

10.35 У народному стилі

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Я буду ждать" ●

17.20 Чорнобиль – наш довічний біль

18.00 Мова про мову

18.25 Влада таланту

18.45 Мандри кота Фініка

19.00 "Скарбниця православія"

19.30 "Здоров’я нації"

20.00 Дорога до храму

20.15 Вечірня казка

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Х/ф "Тихий Дон" 1 с. ●

22.45 Степовики

23.00 Званий гість

23.30 Історичні постаті

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

18 липня

06.00 Новини

06.25 Цей день в історії

06.30 Портрет. Український соловейко (О. Петрусенко)

07.10 Д/ф "Іван Франко"

07.20 Мінарет

07.30 "Україна: Євро-2012". Футбольні діалоги

08.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

08.30 Україна: час місцевий.

10.00 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

10.30 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

10.40 "Закон: запитання й відповіді" (2011.07.13) – просвітницька (власна)

11.10 "Спадщина" (2010.07.13) – культурологічна (власна)

11.35 "Казковий світ" (2011.07.16) - дитяча (власна)

11.55 "Творчий портрет" (2010.07.15) – культурологічна (власна)

12.25 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

12.55 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

13.05 "Тиждень" Чернігівська інформаційно-аналітична підсумкова програма.

13.45 Музична сторінка

Телезамальовка

14.00 Новини "Пульс"

14.10 Цей день в історії

14.15 Крок до зірок

14.50 Парк

15.00 Новини

15.15 Духовно-пізнавальні програми телекомпанії "Глас":

16.10 Д/ф "Спогади про минуле" ч.5

16.30 Україна: terra incognitа. "Легенди Чорного острова"

16.40 Барвиста пісня Асканії-Нова

16.55 Цей день в історії

17.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

17.10 Чернівецька ОДТРК: "Зелений БУМ"

17.30 Україна: час місцевий.

19.00 "Сьогодні" - інформаційна (власна)

19.15 "Поштова скринька" (нова) – просвітницька(власна)

19.35 Музична сторінка

19.45 "Вітальна програма"

20.00 "Казковий світ" (нова) - дитяча (власна)

20.20 "Вітальна програма" – інші (власні)

20.30 Новини "Пульс"

21.00 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

21.15 "Державний вісник" (нова) – інформаційна

21.35 Музична сторінка

21.45 "Актуальне інтерв’ю" (2011.07.14) – просвітницька(власна)

22.05 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

22.20 "Спадщина" (2011.07.13) – культурологічна (власна)

22.40 Час країни

23.10 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

23.25 "Бомонд" (повтор від 2011.07.16) – розважальна (власна)

23.55 Музична сторінка

00.00 Нічний ефір

 
Поділитись з друзями: