Головна Програма передач Наступний тиждень
Програма на наступний тиждень Друк

 

Програма передач РДТРК «Сіверська» з 21 по 27 квітня 2014


 

21 квітня

 

05.00-14.00 ПРОФІЛАКТИКА НА АНАЛОГОВОМУ ТБ

08.00 Гімн України

08.02 Культурний простір

08.45 Степовики

09.00 "Світ дитинства"

09.30 "Країна чудес"

10.00 "Музичні сторінки"

10.30 Ми – українські

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Удосвіта

16.40 Урок для… батьків

17.10 Час змін

17.35 Чудесний канал

18.00 Літургія крізь тисячоліття

18.15 "Тиждень"

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Закон: запитання і відповіді"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Мікс

21.15 Наше все

21.40 Мала Батьківщина Липинського

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Люди і долі

22.45 Козацька звитяга

23.00 У народному стилі

23.30 З одвічністю на «ти»

22 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Закон: запитання і відповіді"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Сніданок туриста

10.30 Азбука смаку

10.45 Цікаво про чай та каву

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Енергоманія

16.40 Абетка здоров'я

17.05 Чудесний канал

17.30 Х/ф "Пацаны" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Про спорт"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Кіноісторії нашого часу

22.00 "Сьогодні"

22.15 Мій рідний край

22.35 Поліське коло

23.00 Земляки

23.20 Кінопростір

23.50 Історія одного експонату

23 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Про спорт"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Почерк долі

10.25 Уроки історії

10.50 Історія одного експонату

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 ПрофStyle

16.30 Захисник Вітчизни – рятівник

16.55 Чудесний канал

17.20 Шевченко-художник

17.30 Х/ф "Берегись автомобиля" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Влада та громада"

19.30 "Спадщина"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Козацькому роду нема переводу

21.30 Зустріч для вас

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 До чистих джерел

22.45 Запоріжжя туристичне

23.00 Історичні постаті

23.25 Свіча хай пам'яті горить завжди

23.45 Вухаті та хвостаті

24 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Влада та громада"

08.30 Час країни

09.00 "Творчий портрет"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Оплески, оплески

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Фабрика ідей

16.40 Розмова без нотацій

17.05 Чудесний канал

17.30 Любов до життя

17.50 Х/ф "Усатый нянь" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Актуальне сьогодення"

19.30 "Стежина до села"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Музичний бум

21.30 Скарби музеїв Полтавщини

22.00 "Сьогодні"

22.15 "Молодіжний портал"

22.45 Просто неба

23.00 Як це було

23.25 Пілігрим

23.50 «Рокитнівські куточане»

25 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Актуальне сьогодення"

08.30 Час країни

09.00 "Стежина до села"

09.30 "Країна чудес"

10.00 П’ять ритмів радуги

10.20 До речі про речі

10.35 Постаті

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Економічний інтерес

16.30 Повір у себе

16.55 Діловий ритм

17.20 Чудесний канал

17.45 Х/ф "Полосатый рейс" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Музичні сторінки"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Наодинці з музикою

21.40 100 шедеврів

22.20 Легенди Запоріжжя

22.45 Кулінарія від Андрія

23.00 Культурний простір

23.50 Неповторність

26 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Спадщина"

09.30 "Молодіжний портал"

10.00 Ціна перемоги

10.25 Зелений бум

10.45 100 шедеврів

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Голубые дороги" ●

17.25 Так було

17.40 Козацькому роду нема переводу

18.05 Скарби роду

18.20 Мандри кота Фініка

18.35 Історичні постаті

19.00 "Підсумки тижня"

19.30 "Творчий портрет"

20.00 "Світ дитинства"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 "Будьте здорові"

21.30 "Скарбниця православія"

22.00 До чистих джерел

22.25 33 хвилини пам'яті

23.00 Особистий простір

23.40 Свіча хай пам'яті горить завжди

27 квітня

 

08.00 Гімн України

08.02 "Підсумки тижня"

08.30 У нас кіно знімали

09.00 Азбука ремесел

09.15 Архімісто

09.35 Історія однієї картини

10.05 Від класики до джазу

10.35 Постаті

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Объяснение в любви" ●

18.20 Дорога до храму

18.35 Кіно, кіно

19.00 "Скарбниця православія"

19.30 "Будьте здорові"

20.00 Мандри кота Фініка

20.15 Гном Добраніч

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Х/ф "Мой младший брат" ●

22.40 До речі про речі

23.00 Невигадані історії

23.30 Перлини Буковини

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

18 липня

06.00 Новини

06.25 Цей день в історії

06.30 Портрет. Український соловейко (О. Петрусенко)

07.10 Д/ф "Іван Франко"

07.20 Мінарет

07.30 "Україна: Євро-2012". Футбольні діалоги

08.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

08.30 Україна: час місцевий.

10.00 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

10.30 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

10.40 "Закон: запитання й відповіді" (2011.07.13) – просвітницька (власна)

11.10 "Спадщина" (2010.07.13) – культурологічна (власна)

11.35 "Казковий світ" (2011.07.16) - дитяча (власна)

11.55 "Творчий портрет" (2010.07.15) – культурологічна (власна)

12.25 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

12.55 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

13.05 "Тиждень" Чернігівська інформаційно-аналітична підсумкова програма.

13.45 Музична сторінка

Телезамальовка

14.00 Новини "Пульс"

14.10 Цей день в історії

14.15 Крок до зірок

14.50 Парк

15.00 Новини

15.15 Духовно-пізнавальні програми телекомпанії "Глас":

16.10 Д/ф "Спогади про минуле" ч.5

16.30 Україна: terra incognitа. "Легенди Чорного острова"

16.40 Барвиста пісня Асканії-Нова

16.55 Цей день в історії

17.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

17.10 Чернівецька ОДТРК: "Зелений БУМ"

17.30 Україна: час місцевий.

19.00 "Сьогодні" - інформаційна (власна)

19.15 "Поштова скринька" (нова) – просвітницька(власна)

19.35 Музична сторінка

19.45 "Вітальна програма"

20.00 "Казковий світ" (нова) - дитяча (власна)

20.20 "Вітальна програма" – інші (власні)

20.30 Новини "Пульс"

21.00 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

21.15 "Державний вісник" (нова) – інформаційна

21.35 Музична сторінка

21.45 "Актуальне інтерв’ю" (2011.07.14) – просвітницька(власна)

22.05 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

22.20 "Спадщина" (2011.07.13) – культурологічна (власна)

22.40 Час країни

23.10 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

23.25 "Бомонд" (повтор від 2011.07.16) – розважальна (власна)

23.55 Музична сторінка

00.00 Нічний ефір

 
Поділитись з друзями: