Головна Програма передач Наступний тиждень
Програма на наступний тиждень Друк

 

Програма передач РДТРК «Сіверська» з 3 по 9 листопада 2014 року


 

3 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 Культурний простір

08.45 100 шедеврів

09.00 "Світ дитинства"

09.30 "Країна чудес"

10.00 "Музичні сторінки"

10.30 Ми – українські

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Удосвіта

16.40 Урок для… батьків

17.05 Енергоманія

17.30 Чудесний канал

17.55 Кобзар єднає Україну

18.10 "Тиждень"

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Закон: запитання і відповіді"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Краєзнавча подорож

21.30 Світлотіні

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Сумщина інкогніто

22.45 На своїй землі

23.00 Перлини Прибузького краю

23.30 А у нас кіно знімали

4 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Закон: запитання і відповіді"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Званий гість

10.30 Смакота

10.45 На своїй землі

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Час змін

16.40 Абетка здоров'я

17.05 Чудесний канал

17.35 Х/ф "Аленка" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Про спорт"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Кінопростір

21.30 Ціна перемоги

22.00 "Сьогодні"

22.15 Наодинці з усіма

22.40 Галерея образів

23.00 Оплески, оплески

23.45 Міські прогулянки

5 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Про спорт"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Почерк долі

10.20 Краєзнавча подорож

10.45 Притчі Мукачівського замку

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Захисник Вітчизни – рятівник

16.40 ПрофStyle

16.55 Чудесний канал

17.20 Загублені в часі

17.35 Х/ф "Дети капитана Гранта" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Влада та громада"

19.30 "Спадщина"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Видатні волиняни

21.35 Перлини Прибузького краю

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 До чистих джерел

22.45 Запоріжжя туристичне

23.00 Історичні постаті

23.30 Світлотіні

6 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Влада та громада"

08.30 Час країни

09.00 "Творчий портрет"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Видатні волиняни

10.35 Натхнення

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Розмова без нотацій

16.40 Економічний інтерес

16.55 Чудесний канал

17.25 У пошуках легенд

17.40 Х/ф "Хліб і сіль" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Актуальне сьогодення"

19.30 "Стежина до села"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Казки Миколаївського Зоопарку

21.30 Як це було

22.00 "Сьогодні"

22.15 "Молодіжний портал"

22.45 Просто неба

23.00 Ми – українські

23.30 Подільський часопис

7 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Актуальне сьогодення"

08.30 Час країни

09.00 "Стежина до села"

09.30 "Країна чудес"

10.00 Кінопростір

10.45 До речі про речі

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 "Сьогодні"

16.15 Фабрика ідей

16.40 Діловий ритм

17.05 Чудесний канал

17.35 Степовики

17.55 Х/ф "Белая роза бессмертия" ●

19.00 "Сьогодні"

19.15 "Тема дня"

19.30 "Музичні сторінки"

20.00 "Країна чудес"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 «Уряд на зв’язку з громадянами»

21.30 Легенди Запоріжжя

22.00 "Сьогодні"

22.15 Служба розшуку дітей

22.20 Народні перлинки

23.00 Культурний простір

23.55 Ясне діло

8 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Сьогодні"

08.15 "Тема дня"

08.30 Час країни

09.00 "Спадщина"

09.30 "Молодіжний портал"

10.00 Ціна перемоги

10.30 Смакота

10.45 Історія одного експонату

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Сказка о потеряном времени" ●

17.15 Любов до життя

17.35 Хатинка Василинки

18.00 Так було

18.20 Мандри кота Фініка

18.35 Історичні постаті

19.00 "Підсумки тижня"

19.30 "Творчий портрет"

20.00 "Світ дитинства"

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 "Будьте здорові"

21.30 "Скарбниця православія"

22.00 До чистих джерел

22.30 Встань, козацька славо

23.00 Гопак

9 листопада

 

08.00 Гімн України

08.02 "Підсумки тижня"

08.30 У нас кіно знімали

09.00 Світлиця

09.05 Живі сторінки

09.25 Самітник із роду

10.05 Історія однієї картини

10.20 Від класики до джазу

10.45 Степовики

11.00-16.00 Технічна перерва

16.00 Х/ф "Аленка" ●

17.30 Мандри

17.50 Казки Миколаївського Зоопарку

18.15 Наодинці з усіма

18.35 Кіно, кіно

19.00 "Скарбниця православія"

19.30 "Будьте здорові"

20.00 Дорога до храму

20.15 Мандри кота Фініка

20.30 "Пісенний вернісаж"

21.00 Х/ф "Хождение по мукам. Хмурое утро" ●

22.45 До речі про речі

23.00 Званий гість

23.30 Зустріч для вас

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

18 липня

06.00 Новини

06.25 Цей день в історії

06.30 Портрет. Український соловейко (О. Петрусенко)

07.10 Д/ф "Іван Франко"

07.20 Мінарет

07.30 "Україна: Євро-2012". Футбольні діалоги

08.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

08.30 Україна: час місцевий.

10.00 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

10.30 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

10.40 "Закон: запитання й відповіді" (2011.07.13) – просвітницька (власна)

11.10 "Спадщина" (2010.07.13) – культурологічна (власна)

11.35 "Казковий світ" (2011.07.16) - дитяча (власна)

11.55 "Творчий портрет" (2010.07.15) – культурологічна (власна)

12.25 "Підсумки тижня" - інформаційна (власна)

12.55 "Подія тижня" - інформаційна (власна)

13.05 "Тиждень" Чернігівська інформаційно-аналітична підсумкова програма.

13.45 Музична сторінка

Телезамальовка

14.00 Новини "Пульс"

14.10 Цей день в історії

14.15 Крок до зірок

14.50 Парк

15.00 Новини

15.15 Духовно-пізнавальні програми телекомпанії "Глас":

16.10 Д/ф "Спогади про минуле" ч.5

16.30 Україна: terra incognitа. "Легенди Чорного острова"

16.40 Барвиста пісня Асканії-Нова

16.55 Цей день в історії

17.00 Україна: час місцевий. Новини "Пульс"

17.10 Чернівецька ОДТРК: "Зелений БУМ"

17.30 Україна: час місцевий.

19.00 "Сьогодні" - інформаційна (власна)

19.15 "Поштова скринька" (нова) – просвітницька(власна)

19.35 Музична сторінка

19.45 "Вітальна програма"

20.00 "Казковий світ" (нова) - дитяча (власна)

20.20 "Вітальна програма" – інші (власні)

20.30 Новини "Пульс"

21.00 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

21.15 "Державний вісник" (нова) – інформаційна

21.35 Музична сторінка

21.45 "Актуальне інтерв’ю" (2011.07.14) – просвітницька(власна)

22.05 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

22.20 "Спадщина" (2011.07.13) – культурологічна (власна)

22.40 Час країни

23.10 "Сьогодні" – інформаційна (власна)

23.25 "Бомонд" (повтор від 2011.07.16) – розважальна (власна)

23.55 Музична сторінка

00.00 Нічний ефір

 
Поділитись з друзями: